NASZE STUDIO OFERTA NASZE REALIZACJE CENNIK PARTNERZY KONTAKT

Nasze studio

Szanowni Państwo,

Nasze studio powstało z myślą o świadczeniu zaawansowanych usług auto detailing przez pasjonatów i znawców motoryzacji.


Auto Detailing to zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu mechanicznego lub jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Auto Detailing podnosi walory estetyczne i użytkowe pojazdu, przedłuża jego żywotność, zwiększa wartość rynkową auta. To co odróżnia naszą pracę od typowego czyszczenia, jest dbałość o najdrobniejsze szczegóły. W naszej pracy używamy wyłącznie odpowiednich akcesoriów i środków kosmetyków renomowanych producentów.
Mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego klienta nasza oferta obejmuje:

 • Auto detailing zewnętrzny polegający na doprowadzeniu powłoki lakierniczej oraz elementów zewnętrznych auta do stanu fabrycznego
 • Auto detailing wnętrza: czyli trzyetapowy proces mający za zadanie przywrócić wnętrzu wygląd salonowy
 • Zabezpieczanie lakieru: aby utrwalić efekty naszej pracy oferujemy powłoki ochronne na lakier. W naszej ofercie znajdziecie Państwo powłoki kwarcowe Cquartz oraz Diamondbrite. Usługa jest skierowana również do nowych aut
 • Zabezpieczanie innych elementów takich jak: skóra, tapicerka materiałowa, elementy z tworzyw, szyby, chromy,
 • Mycie detailingowe czyli regularne zabiegi mające na celu utrzymanie Państwa auta w idealnej czystości.

Zalety i korzyści płynące z naszych usług.

 • przywrócimy idealny wygląd twojego auta,
 • zabezpieczymy wszystkie jego elementy dzięki czemu łatwiej będzie je utrzymać w czystości a idealny wygląd będzie trwał przez lata.
 • otoczymy twoje auto należytą opieką wykorzystując do tego nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz kosmetyki, które dobieramy indywidualnie do każdego auta.
 • decydując się na nasze usługi twoje auto zyska na wartości a ewentualna jego sprzedaż będzie o wiele łatwiejsza.
 • twoim autem zaopiekują się prawdziwi pasjonaci motoryzacji dla których auto detailing to nie tylko praca ale także przyjemność
 • oferujemy auto zastępcze na czas wykonania usługi

Filozofia MILANO GARAGE oparta jest na fascynacji i pasji motoryzacją. Każde auta traktujemy indywidualnie z najwyższą starannością, ciesząc się z efektu końcowego razem z jego właścicielem. Nasza kadra bierze udział w cyklicznych szkoleniach implementujących wyłącznie najnowsze światowe trendy w auto detailingu.


Zdajemy sobie sprawę że sama wiedza i doświadczenie nie wystarczą do realizacji powierzonych nam zadań. Dlatego w naszej pracy wykorzystujemy środki kosmetyczne, które mają spełniać dwa podstawowe założenia: mają być skuteczne oraz bezpieczne dla auta. Wiedząc, że każde auto jest inne nie korzystamy z kosmetyków wyłącznie jednego producenta. Do każdego auta dobieramy taki zestaw aby efekty spełniały oczekiwania i gusta klienta. Jako nieliczni poza standardowymi narzędziami do autodetailingu korzystamy z wysokociśnieniowego urządzenia parowego, które wykorzystujemy do pracy wewnątrz pojazdu oraz niektórych prac zewnętrznych dzięki czemu nasze usługi stoją na najwyższym poziomie.


Zapewniamy, że czas spędzony u nas będzie dla Państwa odprężeniem od codzienności, w naszej motoryzacyjnej poczekalni znajdziecie Państwo odskocznię w świat gadżetów, nowinek ze światowych salonów motoryzacyjnych delektując się wyśmienitą kawą. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny dostęp do internetu WI-FI.
W trosce o państwa wygodę dajemy możliwość skorzystania z auta zastępczego marki SMART na czas wykonania usługi, jak również na życzenie zapewniamy odbiór i dostawę Państwa pojazdu do domu.


NANO CERAMIC PROTECT - MILANO GARAGE


Nasze studio uzyskao certyfikat Nano Ceramic Protect uprawniajcy do aplikacji powok Nano Ceramic Protect 9H, od chwili obecnej jestemy autoryzowanym partnerem tej marki... »

MILANO GARAGE CLASSIC CAR EVENT


Szanowni Pastwo,

zapraszamy na drug edycj imprezy, ktra odbdzie si w sobot 3 wrzenia 2016 r. w godz. 12.00 - 17.00... »

NASZE STUDIO    OFERTA    NASZE REALIZACJE    CENNIK    PARTNERZY    KONTAKT
auto detailing   myjnia samochodowa   przygotowanie aut do sprzedaży   obsługa flot

© 2011-2021 Milano Garage
Car Spa Milanówek


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /txt/zdzisio.txt:7 Stack trace: #0 /index.php(102): include() #1 {main} thrown in /txt/zdzisio.txt on line 7