NASZE STUDIO OFERTA NASZE REALIZACJE CENNIK PARTNERZY KONTAKT

Przygotowanie aut do sprzedaży

Przygotowanie aut do sprzedaży

Obecna sytuacja na rynku aut używanych zmusza sprzedających do oferowania czegoś więcej niż tylko dobrego stanu technicznego. Warto wiedzieć, że o wartości auta w dużej mierze decyduje jego stan wizualny. Fakt ten ma szczególne znaczenie w momencie, gdy sprzedajemy auto stosunkowo młode, gdzie stan techniczny z racji młodego wieku nie różni się od tych z konkurencyjnych ofert.
Czynnikiem decydującym, które auto szybciej się sprzeda jest jego strona wizualna. Oferujemy państwu kompleksowe przygotowanie auta do sprzedaży obejmujące zarówno kosmetykę zewnętrzną, wewnętrzną, komory silnika oraz retusz głębszych zarysowań. Inwestycja w przygotowanie auta do sprzedaży zwraca się nie tylko szybszym znalezieniem kupca, ale niejednokrotnie wzrost wartości auta poddanego procesowi auto detailingu kilkunastokrotnie przewyższa koszt takiej usługi.


AUTO DETAILING
MYJNIA SAMOCHODOWA
ZMIANA KOLORU NADWOZIA 3D
SMART REPAIR
PRZYGOTOWANIE AUT DO SPRZEDAŻY
OBŁUGA FLOT

NANO CERAMIC PROTECT - MILANO GARAGE


Nasze studio uzyskao certyfikat Nano Ceramic Protect uprawniajcy do aplikacji powok Nano Ceramic Protect 9H, od chwili obecnej jestemy autoryzowanym partnerem tej marki... »

MILANO GARAGE CLASSIC CAR EVENT


Szanowni Pastwo,

zapraszamy na drug edycj imprezy, ktra odbdzie si w sobot 3 wrzenia 2016 r. w godz. 12.00 - 17.00... »

NASZE STUDIO    OFERTA    NASZE REALIZACJE    CENNIK    PARTNERZY    KONTAKT
auto detailing   myjnia samochodowa   przygotowanie aut do sprzedaży   obsługa flot

© 2011-2021 Milano Garage
Car Spa Milanówek


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /txt/zdzisio.txt:7 Stack trace: #0 /index.php(102): include() #1 {main} thrown in /txt/zdzisio.txt on line 7