NASZE STUDIO OFERTA NASZE REALIZACJE CENNIK PARTNERZY KONTAKT

Auto Detailing

RENOWACJA LAKIERU

Renowacja lakieru polega na wieloetapowym procesie, który ma za zadanie doprowadzić lakier do stanu idealnego często lepszego niż fabryczny. Profesjonalna korekta powłoki lakierniczej różni się od typowego polerowania tym, że przywiązujemy bardzo dużą uwagę do odpowiedniego przygotowania auta poprzedzającego zabieg. Proces poprzedzający korektę lakieru polega na jego inspekcji oraz pomiarze grubości, doprowadzeniu do idealnej czystości poprzez usunięcie wszelkich zanieczyszczeń takich jak smoła i asfalt, rdza lotna, osady drogowe oraz doborze odpowiedniej techniki i środków.

W odróżnieniu od typowego polerowania usuwamy niedoskonałości lakieru, nie maskujemy ich. Często zdarza się że skutki nieprawidłowo wykonanej usługi polerowania stara się przykryć różnego rodzaju wypełniaczami. Są one zawarte także w pastach polerskich. Czar pięknie wyglądającego lakieru pryska po pierwszych kilku myciach, kiedy to wypełniacze zostają wypłukane z rys. Wtedy to ukazują się nam liczne hologramy oraz drobne ryski, których nie było widać w momencie gdy odbieraliśmy auto. Najczęściej skutkiem takiej nieprofesjonalnie wykonanej pracy jest wygląd gorszy od tego z przed polerowania.

Bardzo często zdarza się, że poprawienie takiej pracy jest wręcz niemożliwe z powodu usunięcia zbyt dużej warstwy lakieru podczas wcześniejszej usługi. Aby zapobiec temu po wykonanej pracy zawsze przeprowadzamy inspekcję końcową polegającą na idealnym oczyszczeniu lakieru z wypełniaczy oraz kontrolę pod imitatorem światła słonecznego.


renowacja lakieru

»  auto detailing
»  renowacja lakieru
»  zabezpieczenie lakieru
»  detailing wnętrza
»  czyszczenie tapicerki skórzanej

»  pranie tapicerki samochodowej

»  zabezpieczanie felg
»  zabezpieczenie szyb
»  mycie detailingowe
»  sprzątanie wnętrza detailingowe
»  woskowanie karoserii

AUTO DETAILING
MYJNIA SAMOCHODOWA
ZMIANA KOLORU NADWOZIA 3D
SMART REPAIR
PRZYGOTOWANIE AUT DO SPRZEDAŻY
OBŁUGA FLOT

NANO CERAMIC PROTECT - MILANO GARAGE


Nasze studio uzyskao certyfikat Nano Ceramic Protect uprawniajcy do aplikacji powok Nano Ceramic Protect 9H, od chwili obecnej jestemy autoryzowanym partnerem tej marki... »

MILANO GARAGE CLASSIC CAR EVENT


Szanowni Pastwo,

zapraszamy na drug edycj imprezy, ktra odbdzie si w sobot 3 wrzenia 2016 r. w godz. 12.00 - 17.00... »

NASZE STUDIO    OFERTA    NASZE REALIZACJE    CENNIK    PARTNERZY    KONTAKT
auto detailing   myjnia samochodowa   przygotowanie aut do sprzedaży   obsługa flot

© 2011-2021 Milano Garage
Car Spa Milanówek


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /txt/zdzisio.txt:7 Stack trace: #0 /index.php(102): include() #1 {main} thrown in /txt/zdzisio.txt on line 7