NASZE STUDIO OFERTA NASZE REALIZACJE CENNIK PARTNERZY KONTAKT

Auto Detailing

RENOWACJA LAKIERU

Renowacja lakieru polega na wieloetapowym procesie, który ma za zadanie doprowadzić lakier do stanu idealnego często lepszego niż fabryczny. Profesjonalna korekta powłoki lakierniczej różni się od typowego polerowania tym, że przywiązujemy bardzo dużą uwagę do odpowiedniego przygotowania auta poprzedzającego zabieg. Proces poprzedzający korektę lakieru polega na jego inspekcji oraz pomiarze grubości, doprowadzeniu do idealnej czystości poprzez usunięcie wszelkich zanieczyszczeń takich jak smoła i asfalt, rdza lotna, osady drogowe oraz doborze odpowiedniej techniki i środków.

W odróżnieniu od typowego polerowania usuwamy niedoskonałości lakieru, nie maskujemy ich. Często zdarza się że skutki nieprawidłowo wykonanej usługi polerowania stara się przykryć różnego rodzaju wypełniaczami. Są one zawarte także w pastach polerskich. Czar pięknie wyglądającego lakieru pryska po pierwszych kilku myciach, kiedy to wypełniacze zostają wypłukane z rys. Wtedy to ukazują się nam liczne hologramy oraz drobne ryski, których nie było widać w momencie gdy odbieraliśmy auto. Najczęściej skutkiem takiej nieprofesjonalnie wykonanej pracy jest wygląd gorszy od tego z przed polerowania.

Bardzo często zdarza się, że poprawienie takiej pracy jest wręcz niemożliwe z powodu usunięcia zbyt dużej warstwy lakieru podczas wcześniejszej usługi. Aby zapobiec temu po wykonanej pracy zawsze przeprowadzamy inspekcję końcową polegającą na idealnym oczyszczeniu lakieru z wypełniaczy oraz kontrolę pod imitatorem światła słonecznego.


renowacja lakieru

ZABEZPIECZENIE LAKIERU

Aby utrwalić efekty renowacji lakieru oraz zabezpieczyć nowe auta oferujemy państwu powłoki ochronne CQuartz oraz Diamondbrite. Powłoki te mają za zadanie zabezpieczenie lakieru przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych, osadami z drzew, ptasimi odchodami. Dodatkowo powłoka CQartz jako jedyna zabezpieczy lakier twojego auta przed powstawaniem drobnych zarysowań.


DETAILING WNĘTRZA

Detailing wnętrza polega na trzy etapowym procesie pielęgnacji wnętrza dzięki któremu, odzyska ono dawny blask. Pierwszy etap ma za zadanie usunięcie wszelkich zanieczyszczeń wewnątrz auta. W odróżnieniu od standardowego sprzątania robimy to wręcz w pedantyczny sposób zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Drugi etap ma za zadanie przywrócenie wszystkim elementom pierwotnego wyglądu pełnego świeżości i głębi koloru. Aby utrwalić efekty naszej pracy niezbędny jest etap trzeci w którym to, zabezpieczamy i impregnujemy całe wnętrze.


detailing wnętrza

CZYSZCZENIE I ZABEZPIECZENIE TAPICERKI SKÓRZANEJ

Impregnacja skóry pozwala cieszyć się jej idealnym wyglądem przez lata. Do zabezpieczania oraz czyszczenia tapicerki skórzanej stosujemy środki firmy GLIPTONE mającej uznanie wśród wiodących producentów aut na świecie.


czyszczenie tapicerki skórzanej

PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

Do sprzątania wnętrza i prania tapicerki wykorzystujemy doświadczenia z dziedziny auto-detailingu. Używamy najlepszych środków czyszczących, a wszystkie prace wykonujemy z niebywałą dokładnością przy użyciu specjalistycznych narzędzi i sprężonego powietrza. Dodatkowo oferujemy ozonowanie wnętrza i impreganzję tkanin powłoką hydrofobową.


pranie tapicerki samochodowej

ZABEZPIECZANIE FELG, CHROMU, DACHÓW CABRIO ORAZ INNYCH MATERIAŁÓW

Dzięki zabezpieczeniu felg będziemy mieli pewność, że będą one wyglądały zawsze jak nowe. Ochronimy je przed osadzaniem się nagaru z okładzin hamulcowych, solą oraz niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych. Czyszczenie będzie zdecydowanie łatwiejsze. Elementy chromowane pozostaną zawsze jak nowe, a ich blask będzie trwał przez długi czas.


ZABEZPIECZENIE SZYB

Powłoka hydrofobowa na szyby i reflektory sprawi, że jazda w deszcz będzie przyjemnością. Jej efekt zobaczymy już od prędkości 60km/h kiedy to woda zbierająca się na powierzchni szyby pod wpływem pędu powietrza zacznie spływać znacznie poprawiając widoczność. Zasada jej działania polega na zmniejszeniu powierzchni przylegania kropli wody do szyby poprzez wygładzenie powierzchni szkła. Dzięki temu wraz ze wzrostem prędkości użycie wycieraczek w pewnym momencie staje się zbędne. Poza poprawą widoczności czego efektem jest zwiększenie bezpieczeństwa oraz komfortu podróży szyba znacznie dłużej pozostanie czysta.


MYCIE DETAILINGOWE

Mycie detailingowe nie jest zwykłą usługą jaką możemy zamówić na typowej myjni ręcznej. Różnica polega na zastosowaniu wieloetapowej technologii mycia przy użyciu specjalistycznych narzędzi oraz doborze profesjonalnych środków czyszczących. Ideą mycia detailingowego jest utrzymanie pojazdu w idealnej czystości przez cały czas jego użytkowania oraz dbanie o idealny stan powłoki lakierniczej oraz wnętrza. W naszej pracy wykorzystujemy kosmetyki oraz narzędzia najwyższej światowej klasy. Na wykonanie usługi poświęcamy tyle czasu ile potrzeba. Naszą pracę kończymy szczegółową kontrolą w celu zagwarantowania państwu najwyższej jakości usług. W skład mycia detailingowego wchodzą następujące czynności:

 • Mycie wstępne
 • Usuwanie smoły
 • Usuwanie rdzy lotnej
 • Mycie felg oraz zakoli
 • Glinkowanie lakieru (usunięcie wszelkich zanieczyszczeń)
 • Mycie specjalną rękawicą przy użyciu dwóch wiader oraz specjalnego szamponu
 • Usuwanie wody ze szczelin sprężonym powietrzem
 • Wycierania specjalnym ręcznikiem z mikrofibry
 • Mycie szyb zewnętrznych
 • Dressing na opony

mycie detailingowe

SPRZĄTANIE WNĘTRZA DETAILINGOWE

Sprzątanie wnętrza detailingowe jest wieloetapową profesjonalną usługą. Do jej wykonania wykorzystujemy sprężone powietrze oraz wysokociśnieniowe urządzenie parowe dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do najtrudniejszych zakamarków.

 • bardzo szczegółowe odkurzanie
 • czyszczenie sprężonym powietrzem
 • ponowne szczegółowe odkurzanie
 • czyszczenie plastików
 • dressing na plastiki
 • mycie szyb wewnątrz

WOSKOWANIE KAROSERII

Chcąc utrzymać auto w nienagannym stanie polecamy zabieg woskowania. Korzystamy wyłącznie z markowych wosków, które dobieramy konkretnie pod dane auto mając na uwadze kolor, sposób użytkowania oraz indywidualne oczekiwania klienta. Aby wosk spełniał swoje zadanie cały proces przeprowadzamy zgodnie ze sztuką autodetailingu. Pracujemy wyłącznie na idealnie umytym aucie pozbawionym wszelkich zanieczyszczeń np. smoła, lotna rdza. Woskowanie dzielimy na trzy etapy: oczyszczenie lakieru poprzez cleaner, odżywienie poprzez glaze oraz zabezpieczenie woskiem. Tylko tak przeprowadzony proces gwarantuje oczekiwany przez nas efekt.


»  auto detailing
»  renowacja lakieru
»  zabezpieczenie lakieru
»  detailing wnętrza
»  czyszczenie tapicerki skórzanej

»  pranie tapicerki samochodowej

»  zabezpieczanie felg
»  zabezpieczenie szyb
»  mycie detailingowe
»  sprzątanie wnętrza detailingowe
»  woskowanie karoserii

AUTO DETAILING
MYJNIA SAMOCHODOWA
ZMIANA KOLORU NADWOZIA 3D
SMART REPAIR
PRZYGOTOWANIE AUT DO SPRZEDAŻY
OBŁUGA FLOT

NANO CERAMIC PROTECT - MILANO GARAGE


Nasze studio uzyskao certyfikat Nano Ceramic Protect uprawniajcy do aplikacji powok Nano Ceramic Protect 9H, od chwili obecnej jestemy autoryzowanym partnerem tej marki... »

MILANO GARAGE CLASSIC CAR EVENT


Szanowni Pastwo,

zapraszamy na drug edycj imprezy, ktra odbdzie si w sobot 3 wrzenia 2016 r. w godz. 12.00 - 17.00... »

NASZE STUDIO    OFERTA    NASZE REALIZACJE    CENNIK    PARTNERZY    KONTAKT
auto detailing   myjnia samochodowa   przygotowanie aut do sprzedaży   obsługa flot

© 2011-2021 Milano Garage
Car Spa Milanówek


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /txt/zdzisio.txt:7 Stack trace: #0 /index.php(102): include() #1 {main} thrown in /txt/zdzisio.txt on line 7